Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Zanim zaczniesz ubiegać się o wydanie prawa jazdy, sprawdź jakie musisz dostarczyć dokumenty

Masz już za sobą kurs prawa jazdy? Zdałeś już nawet egzamin? Nie, nie możesz jeszcze prowadzić samochodu, musisz poczekać na wydanie dokumentu potwierdzającego uprawnienia do prowadzenia pojazdów, czyli do wydania prawa jazdy. Wniosek o wydanie uprawnień wypełnia się w Ośrodku Szkolenia Kierowców. Całość dokumentów po pozytywnie zdanym egzaminie państwowym zostaje przesłana do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta. W przypadku braku kompletu wymaganych dokumentów zostaniesz wezwany do ich uzupełnienia i złożenia w Wydziale Komunikacji.Jakie dokumenty musisz skompletować i złożyć w celu otrzymania dokumentu prawa jazdy?Prawo jazdy jest wydawane, po otrzymaniu za pośrednictwem ośrodka:wniosku,dowodu uiszczenia opłaty za wydanie prawa jazdy,orzeczenia lekarskiego stwierdzającego (...)

Forum - zatrzymane prawo jazdy za alkohol

 • 30 Stycznia 2010

  kupie prawko

  kupie prawko ktos moze zalatwic i za ile tylko bez walow bo ubije napisz do igorstanek@interia.pl zajefajny pomagam przy załatwieniu legalnego prawa jazdy na ukrainie szybko bezproblemowo zapewniam transport NIE POBIERAM ZALICZEK ITP. kontakt jaguar30@tlen.pl tel 505543176 pomagam przy załatwieniu (...)

 • 4 Marca 2006

  Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

  Mąż prowadził samochód w stanie nietrzeżwym . Zabrano mu prawo jazdy na dwa lata. Okres ten już minął . Moje pytanie brzmi - Czy oprócz tego , że musi zdać egzaminy - to musi na nowo zrobić kurs prawa jazdy ??? Bardzo proszę o odpowiedż. Chyba nie. Prawo o ruchu drogowym (...)

 • 30 Września 2007

  Odzyskanie prawa jazdy

  Witam chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość odzyskania prawa jazdy wnosząc apelacje szybciej niż zakłada wyrok, zakładając że straciłem prawo jazdy na 3 lat z powodu poruszania się samochodem pod wpływem alkoholu (alkomat wskazał 1 promil) minęło 1,5 roku i chciał bym (...)

 • 11 Listopada 2010

  Kupie Prawo jazdy z wpisem ,bez zadnych zaliczek

  prosze dzwonic pod 788815926 szukam osoby powaznej ktora moze załatwic mi prawo jazdy z wpisem umiem jezdzic autem ale to nie moja wina ze stres mnie zjada egzamin to porażka oczywiscie kasa przy odbiorze oprocz ceny za prawko dodam cos od siebie dzieki sliczne piszcie ruda73@onet.eu albo (...)

 • 2 Czerwca 2004

  Zatrzymanie prawa jazdy na 8 miesięcy - kiedy powinienem oddać dokument?

  Witam! Mam pytanie dotyczące procedury prawno-administracyjnej. Popełniłem wykroczenie drogowe i w sądzie grodzkim dostałem zakaz prowadzenia pojazdu przez 8 miesięcy. Od wyroku minęło 2 miesiące i nadal nie dostałem wezwania do oddania prawa jazdy. Proszę o informację, czy mam oczekiwac na (...)

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.