Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Ile trzeba zapłacić w sądzie?

prawa, z których prowadzi się egzekucję według przepisów o egzekucji z nieruchomości; umorzenie książeczki oszczędnościowej w związku z zajęciem wkładu, na który ją wystawiono; zatwierdzenie ugody zawartej przed mediatorem w wyniku prowadzenia mediacji na podstawie umowy o mediację; wydanie zaświadczenia europejskiego tytułu egzekucyjnego; uchylenie zaświadczenia europejskiego tytułu egzekucyjnego; wydanie zaświadczenia o utracie lub ograniczeniu wykonalności tytułu egzekucyjnego opatrzonego zaświadczeniem europejskiego tytułu egzekucyjnego. 100 zł od: zarzutów na opis i oszacowanie nieruchomości; zarzutów przeciwko planowi podziału sumy uzyskanej z egzekucji oraz zażalenia na postanowienie wydane w wyniku rozpoznania zarzutów; wniosku o podział złożonej od depozytu sądowego (...)

Forum - wzor o wydanie zaswiadczenia o dochodach

 • 26 Października 2006

  URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  pracodawcy, zaswiadczenie z Urzedu Skarbowego o dochodach za poprzedni rok oraz z Zusu zaswiadczenie o conajmiej sześcio miesięcznym stosunku pozostawania w pracy i ubezpieczeniu oraz oswiadczenie od męza z jego podpisem ze nie korzysta z zasilku wychowawczego jesli te zaswiadczenia (...)

 • 18 Lipca 2003

  Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, obowiazki wynikaja z ustawy o kuratorach sądowych, obecnie najwyzsza stawka za nadzor lub wywiad wynosi 66.70zł kurato zawodowy Jestem nauczycielem (...)

 • 10 Listopada 2001

  Wysokość alimentów - a dochody ojca

  Witam czy jest gdzies okreslona maksymalna wysokosc alimentow, jakie moze placic zobowiazany w stosunku do jego dochodow i potrzeb? po prostu jest taka sytuacja, ze znajomy ma zasadzone na swoje dziecko (studiujace) alimenty, ktore wynosza ponad 60 % jego dochodow (znajomy jest na zasilku przedemerytalnym) i to (...)

 • 7 Września 2002

  Pozew do Sądu Pracy

  Proszę o pomoc w znalezieniu wzoru pozwu skladanego do Sądu Pracy (Andrzej 40) leszczyna@go2.pl napisz na prv to Ci wyślę e A czy ktos moze mi podpowiedziec ile powinno trwac rozpatrywanie pozwu przez sad. Zlozylem w styczniu i do tej pory cicho, a slyszalem ze jednak w sadzie pracy jest to zalatwiane (...)

 • 18 Października 2007

  ojciec nie placi alimentow

  Chcialam 300 zl na dziecko (1,5 roku), sad okregowy po apelacji ojca dziecka ustalil 200 zl. Nie dostalam jeszcze ani zlotowki. Komornik tez nic nie moze zrobic, bo ojca nie ma w kraju. Jak napisac wniosek o roszczenia do dziadkow? Co trzeba tam umiescic? Dodam ze nie mam pracy, jestem na utrzymaniu rodzicow (...)

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.