Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Pierwszy ogólnopolski system oceny prawników

W sieci pojawił się właśnie pierwszy w Polsce system oceny prawników. Polega on na możliwości wystawiania prawnikom ocen i komentarzy. Część prawników jest jednak sceptycznie nastawionych do tego pomysłu. tekst pochodzi z serwisu interaktywnie.com Portal e-prawnik, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na rzetelną, konkretną informację o branży usług prawnych, utworzył sekcję "Oceń prawnika". Ma ona umożliwić użytkownikom portalu dzielenie się doświadczeniami i opiniami o adwokatach, radcach prawnych, notariuszach oraz doradcach podatkowych.Nowa funkcjonalność budzi sprzeczne emocje wśród osób związanych ze środowiskiem prawniczym. Zresztą sam regulamin usługi, dostępny na stronie portalu, zawiera klauzule, zgodnie z którą operator nie redaguje i nie zatwierdza treści oceny przed jej rozpowszechnieniem, a wyłączną (...)

Forum - wojciech wiza adwokat

 • 1 Lutego 2008

  Dobry adwokat - warszawa

  Witam. Poszukuję dobrego adwokata spraw rodzinnych w wawie. Polecam mec. Supera. pozdrawiam. strona supera.pl. Fala Moją sprawę prowadzi mec.Rogoyski, strona w necie chyba:www.rogoyski.com.pl , jeśli nie taka to poszukaj w google.Parę słów na jego temat było w grudniowej Polityce - możesz zobaczyć archiwum. (...)

 • 11 Września 2006

  Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  działa na pograniczu prawa i wielokrotnie, w przeszłości była karana przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów http://adwokat-olsztyn.com.pl/artykul/4858/firma-windykacyjna-ukarana-przez-uokik-kontynuuje-bezprawne-dzialania Dlatego jako adwokat, wszystkim osobom mającym problemy z nękaniem (...)

 • 10 Czerwca 2008

  rozwód - pilne

  witam, mam, a raczej mamy problem oczywiście chodzi o rozwód. Od roku mieszkam z moim kochanym za granicą. W taj chwili ciężko się ruszyć i popytać adwokata, może uzyskamy tutaj informacje co nas interesuję, a więc do dzieła. Mieszkamy razem od roku za granicą. Mój kochany chce wziąć rozwód, zaznaczam (...)

 • 31 Stycznia 2002

  Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

  wypłaty dostanę marne grosze, bo moja (już) była córka oddała sprawę do komornika i twierdzi, że pieniędzy nie dostała. Poszedłem do pani adwokat, która stwierdziła, że sprawę mam wygraną, ale co z tego

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.