Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Ile trzeba zapłacić w sądzie?

oszacowanie nieruchomości; zarzutów przeciwko planowi podziału sumy uzyskanej z egzekucji oraz zażalenia na postanowienie wydane w wyniku rozpoznania zarzutów; wniosku o podział złożonej od depozytu sądowego sumy odszkodowania za wywłaszczoną nieruchomość i wypłatę odszkodowania; wniosku o udzielenie przybicia nieruchomości lub innej rzeczy albo prawa, z których egzekucję prowadzi się według przepisów o egzekucji z nieruchomości; opłatę tę uiszcza się przed przysądzeniem własności; wniosku o przeprowadzenie przez sąd egzekucji czynności o charakterze majątkowym, której inna osoba nie może wykonać za dłużnika; zatwierdzenia planu podziału sumy uzyskanej z egzekucji, a także wprowadzenia do planu zmian lub uzupełnień 1 000 zł od wniosku (...)

Forum - wniosek o ukaranie za utrudnianie kontaktów z dzieckiem

 • 12 Marca 2003

  KONTAKTY Z DZIECKIEM

  najszybciej do Polski , zwróć się do polskiej ambasady lub konsulatu w zależności od miejsca gdzie przebywasz.... tam otrzymasz pomoc związaną z dokumentami.. Nikomu nie mów o swoich planach tylko wyjdź z domu jakbyś szła po zakupy... W Polsce będziesz mogła założyć sprawę (...)

 • 18 Października 2006

  DZIECKO a widzenia z OJCEM kłamcą......

  a w tym czasie tatuś opiekowała się córeczką. Weście nie wytrzymał i odszedł. Wniósł sprawę o rozwód z winy żony. Żona jednak była cwana i ubłagała, aby rozwód był za porozumieniem stron, bo po co wywlekać brudy na światło dzienne, a za to sprawa pójdzie szybko. (...)

 • 26 Sierpnia 2003

  Łamanie praw ojca!

  Szanowni Państwo! Mam 31 lat , jestem lekarzem medycyny Moje małżeństwo rozpadło się , w czerwcu założyłem żonie sprawę rozwodową. W styczniu ubiegłego roku żona wyrzuciła mnie do rodziców, od lipca 2002 ponownie zamieszkałem z rodziną próbując ratować małżeństwo. Niestety wszelkie (...)

 • 14 Lipca 2004

  Ograniczenie władzy rodzicielskiej

  . Od roku w sadzie toczy sie sprawa o pozbawienie go praw rodzicielskich i nic z tego nie wynika. Byl on wczesniej karany za znecanie sie nad matka, pozniej to samo przezylam ja i moj synek, ktory ma teraz 16 miesiecy. W sadzie sa takze sprawy o znecanie sie nade mna, grozby karalne (...)

 • 17 Września 2004

  mąż chce mi odebrac dziecko!!!!

  Zlozylam pozew o przyznanie wladzy rodzcielskiej.w tym momencie maz przetrzymuje dziecko[3-letnia coreczke]u siebie w domu,nie pozwalajac mi na swobodne kontaky z nia.chce sie dowiedziec jakie on ma szanse w sadzie zeby dostac opieke nad dzieckiem,biorac pod uwage fakt ze ja nie mam zadnych (...)

Czytaj forum prawne »

wniosek o ukaranie za utrudnianie kontaktów z dzieckiem


Najpopularniejsze porady prawne top 20


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.