Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

okresów zatrudnienia i ubezpieczenia we wszystkich krajach UE i EOG, a także Szwajcarii. Oznacza to, że do okresu uprawniającego do zasiłku dla bezrobotnych zalicza się także okresy zatrudnienia lub ubezpieczenia w ramach pracy najemnej we wszystkich państwach UE i EOG, a także Szwajcarii.   W staraniach o zasiłek dla osób bezrobotnych w ramach koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego stosuje się formularze unijne z serii E 300.  6. Prawo do świadczeń rodzinnych W Polsce świadczenia rodzinne są finansowane z budżetu państwa i przyznawane zależnie od tego, w jakiej sytuacji losowej i ekonomicznej znalazła się rodzina. Należą do nich: zasiłek rodzinny dla rodziców, dla opiekuna prawnego lub faktycznego dziecka, zasiłek dla osoby pełnoletniej, która się uczy i

Forum - warunki zabezpieczenia budynków przed pożarem i wybuchem

 • 28 Lutego 2002

  Alimenty na pełnoletnie dziecko

  CHCIAŁEM SIĘ DOWIEDZIEC CZY MOGĘ ZONDAC ALMINETÓW OD MOJEJ MAMY MAM 19 LAT I WKRZTAŁCENIE GINAZJALNE I NIE MAM JAK SIĘ SMAM UTRZYMAĆ BO NIE MOGĘ ZNALESC PRACY A DOSZKOŁY TEZ NIE MOGE PUJSC BO NIE MAM Z CZEGO PŁACIC ????? adzio alimenty.pl Przepisy dotyczące zasad i zakresu obowiązku (...)

 • 17 Września 2004

  mąż chce mi odebrac dziecko!!!!

  PSYCHICZNE I CIĄGŁE AWANTURY JAKICH ŚWIADKIEM BYŁY DZIECI ,TO W ICH OBECNOSCI , BYŁAM OPLUWANA I OCZERNIANA... NAZYWAŁ MNIE SZMATĄ.... I K....NIE CHCIAŁAM BY DZIECI NA TO PATRZYŁY ...WYPROWADZIŁAM SIE Z DOMU .... TO ON WPOIŁ DZIECIOM,ZE JE PORZUCIŁAM , ŻE ICH NIE KOCHAM, GDY (...)

 • 19 Marca 2008

  Proszę o pomoc!!!! Pilne!!!

  qrwa uważasz. Jesteś kawałkiem szmaty i nic więcej !!!!!!!! YAS alimenty.pl Poziom konwersacji niektórych forumowiczów jest żenujący. A wy głupie baby na przyszłość- najpierw szkoła, potem praca i ostatecznie dziecko, wtedy bedziecie samodzielne i mogły się utrzymać oczywiscie (...)

 • 29 Czerwca 2007

  Garaż blaszany-formalności

  Witam! Postanowiłam na własnej posesji postawić garaż blaszany na samochód osobowy, wiem już o tym ze trzeba mieć pozwolenie, zadzwoniłam do starostwa i powiedziano mi ze najpierw musze zapytać o zgodę swoja gminę następnie złożyć wniosek plus jakąś mapkę czy tam projekt zrobiony przez (...)

 • 27 Marca 2006

  Wspólnota a nakaz zakładania kagańców wszystkim psom na terenie budynku

  Czy wspólnota mieszkaniowa ma prawo uchwalić obowiązek noszenia kagańców przez wszystkie psy na terenie części wspólnych budynku, nawet jeśli są prowadzone na smyczy ? Zaznaczam, że chodzi o budynek mieszkalny znajdujący się w Warszawie, gdzie zgodnie z Uchwałą Rady Miasta z 08.07.2005 obowiązek (...)

Czytaj forum prawne »

warunki zabezpieczenia budynków przed pożarem i wybuchem


Najpopularniejsze porady prawne top 20


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.