Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

W jaki sposób możesz uzyskać szybko wyrok przeciwko dłużnikowi - nakaz zapłaty

  Artykuł ma na celu przedstawienie możliwej drogi sądowej przedsiębiorcy, który nie może uzyskać należności od swojego dłużnika. Sytuacje, w których powstają zaległości w płatnościach ze strony kontrahenta wierzyciela są niestety dość częste. Wiele firm wyznaje bowiem zasadę, według której w ogóle nie uiszcza należności lub robi to po terminie. Podstawowym problemem wierzyciela takiego dłużnika jest to, że między stronami istnieje umowa współpracy lub dostawy lub inna podobna trwale łącząca kontrahentów. Przedsiębiorca będący wierzycielem często rezygnuje z dochodzenia całości kwoty lub odsetek licząc, że kontrahent w końcu zapłaci lub kwota zwróci się w dalszej działalności. Takie działanie stwarza jednak niebezpieczeństwo braku płynności finansowej wierzyciela. Prawo natomiast daje dość (...)

Forum - upoważnienie do odbioru dowodu rejestracyjnego kraków

 • 19 Lipca 2004

  Presco atakuje!!! co robić?

  bywają pomyłki które po wytłumaczeniu szybko wycofujecie i zwracacie sprawę swojemu klientowi. Nie wierze w to co Pan pisze na podstawie mojej tak prostej do rozwiązania sprawy. Za umieszczenie mnie na Waszej liście dłużników i posługiwaniem się moimi danymi osobowymi wyciągne konsekwencje (...)

 • 30 Grudnia 2012

  Upoważnienie stałe

  Witam, można powiedzieć, że jestem tu nowy więc za ewentualne niezgodności z góry przepraszam. Piszę tutaj bo nie znalazłem w sieci odpowiedzi na mój problem. Jestem Strażakiem i "opiekuję" się samochodami na naszym garażu. Ostatnio załatwiałem wymianę dowodu rejestracyjnego i potrzebowałem (...)

 • 26 Marca 2012

  Umowa kupna samochodu- pomocy.

  Witam ! Ppotzebuje sprzedac auto ale nie mam pojecia jak ma wugladac taka umowa, pozatym jedna osoba ktora chce je kupic nie moze przyjechac sama po auto tylko kogos po nie wysle ale umowe podpiszemy innego dnia... nie podoba mi się to. Jak to powinno wygaldac? Umowa musi być spisana w sposób właściwy o (...)

 • 4 Lutego 2011

  wzór upoważnienia do odbioru dowodu rejestracyjnego

  Witam Gdzie znajde wzór upoważnienia do odbioru dowodu rejestracyjengo?Z góry dziekuje za pomoc http://www.bip.um.bydgoszcz.pl/binary/Pelnomocnictwo_tcm30-7703.pdf dtk

Czytaj forum prawne »

upoważnienie do odbioru dowodu rejestracyjnego kraków


Najpopularniejsze porady prawne top 20


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.