Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Majątek wspólny małżonków

sierpnia 1997 r. o organizacji i funkcjonowaniu funduszy emerytalnych (Dz. U. 2004 r., Nr 159, poz. 1667, ze zm.) składniki tworzące majątek wspólny, małżonkowie, podział majatku wspólnego małżonków

Forum - sprawa o podzial majatku

 • 18 Lipca 2002

  Moje zarobki a alimenty na dziecko mojego męża

  Czy ktoś może mi powiedzieć co powinnam zrobić, mój narzeczony jest po rozwodzie i ma z pierwszego małżeństwa 1 dziecko. Zamierzamy wziać ślub, ale słyszałam, ze po naszym ślubie jesli nie podpiszemy rozdzielności majątkowej to moje dochody będą brane pod uwagę przy ewentualnym podwyższeniu (...)

 • 4 Sierpnia 2004

  trudny podzial?

  Witam.Od kilku miesiecy toczy sie w sadzie moja sprawa o podzial majatku i splate zobowiazania wobec banku.Odbyly sie juz 2 sprawy i wszystko stanelo wmiejscu.A to przez to,ze moja eks jest wiecznie nieprzygotowana,nie wykonuje polecen sadu nakazujacego jej w jakims tam terminie zlozyc (...)

 • 24 Maja 2004

  Apelacja po wyroku o podział majątku.PILNIE PROSZĘ O POMOC!!!!

  Mój ex-mąż złożył apelację do wyroku o podział majątku po rozwodzie. Mnie wyrok satysfakcjionuje. Teraz dostałam wezwanie na sprawę apelacyjną? Co na takiej rozprawie się dzieje? Czy jeszcze raz będziemy przesłuchiwani, czy sąd tylko rozpatrzy to co już było? Na wezwaniu pisze, że stawiennictwo (...)

 • 30 Października 2002

  ILE TRWA ROZWÓD ???

  2.pl moj trwal naprawde krotko. 21 sierpnia maz zlozyl pozew ,25 sierpnia dostalam wezwanie na sprawe a 19 wrzesnia byla sprawa . calosc moze 20 minut . i po wszystkim. karolcia z tego co tu czytam wynika ze wszystkiemu winni sa lajdaki faceci, a co jesli to zona ma charakterek nie do zniesienia??? marek (...)

 • 16 Maja 2001

  Rozwód, rozdzielność, podział majątku

  Czy w przypadku ustanowienia przez małżonków roździelności majątkowej, w przypadku następującego później rozwodu i wystpienia przez jednego z nich o podział majątku sąd może "odebrać" drugiemu jego część? (mrs) Rozdzielność swpólnoty majątkowej a podział majątku to dwa (...)

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.