Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Jesteś niezadowolony z wykupionej wycieczki? Dowiedz się czego możesz żądać od biura podróży.

Uwagi ogólne Planując wakacyjny wyjazd, niezależnie od tego czy spędzamy wakacje w kraju czy za granicą, mamy określone wyobrażenia i oczekiwania. Chcemy wykorzystać zasłużony urlop na długo wyczekiwany odpoczynek, który pozwoli na zregenerowanie sił oraz oderwie nasze myśli od pracy i problemów życia codziennego. W związku z tym chcemy spędzić wakacje w miłym dla oka otoczeniu, goszcząc w zadbanym, czystym i wygodnym hotelu czy pensjonacie. Od hotelowej restauracji oczekujemy odpowiedniego poziomu obsługi oraz jakości serwowanych potraw. W przypadku chęci spędzenia wakacji nad brzegiem morza istotna jest odległość w jakiej znajduje się od niego hotel. Czasem prócz błogiego lenistwa mamy ochotę na poznanie lokalnych atrakcji turystycznych, zatem jesteśmy zainteresowani ofertą dodatkowych wycieczek w okolice miejsca pobytu. W (...)

Forum - rezygnacja z sanatorium konsekwencje

 • 8 Listopada 2009

  Rezygnacja z sanatorium zdrowotnego ZUS

  Chciałem się zapytać o następującą rzecz: Dostałem skierowanie na leczenie rehabilitacyjnego z ZUSu. W chwili obecnej, krótki czas przed planowanym terminem (ok. tygodnia) jednak jestem skłonny zrezygnować z wyjazdu z przyczyn osobistych. Czy w chwili obecnej rezygnacja (...)

 • 18 Lipca 2002

  Moje zarobki a alimenty na dziecko mojego męża

  Czy ktoś może mi powiedzieć co powinnam zrobić, mój narzeczony jest po rozwodzie i ma z pierwszego małżeństwa 1 dziecko. Zamierzamy wziać ślub, ale słyszałam, ze po naszym ślubie jesli nie podpiszemy rozdzielności majątkowej to moje dochody będą brane pod uwagę przy ewentualnym podwyższeniu (...)

 • 14 Maja 2012

  odwołanie zamówienia mebli

  Domyślnie Rezygnacja z zamówienia realizacji mebli Witam wszystkich. Bardzo prosiłbym o poradę w następującym temacie. Zamówiliśmy meble do kuchni na wymiar. Były w zasadzie 3 pomiary. 1 w zasadzie tylko taki ogólny, nic nie podpisywane. 2 jeszcze podczas remontu, wraz z podpisanym (...)

 • 8 Listopada 2010

  Rezygnacja z płacenia składek ZUS

  Czy można zrezygnować z płacenia składek do ZUS-u, deklarując, że zgadzam się ponieść wszystkie konsekwencje idące za tym?

 • 22 Marca 2011

  rezygnacja z własnej działalności, a konsekwencje prawne

  Witam! Zastanawiam się nad rezygnacją z własnej działalności, pracuję w firmie ubezpieczeniowej w związku z czym musiałam założyć własną firmę. Posiadam telefon na firmę oraz faktury. Jak wygląda prawne rozwiązanie tej sytuacji? o ile mi wiadomo to powinno być w warunkach współpracy, (...)

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.