Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

Anglii.     Pan X pracuje w Niemczech. W Polsce synowie Pana X studiują. W związku z powyższym gdzie należy złożyć wniosek oraz czy w związku z powyższym należą się świadczenia rodzinne w

Forum - pracuje za granica czy musze placic podatki w polsce

 • 6 Sierpnia 2005

  Alimenty w ANGLII

  . mam przysadzone alimenty przez sad w Polsce na dzieci.Obecnie od ponad roku mieszkam na terenie Angli i tu pracuje . Od 8 miesiecy ojciec dzieci przestal lozyc nz ich utrzymanie niewiem nawet gdzie przebywa , podejrzewam ze na terenie polski. Czy moge starac sie o alimenty w (...)

 • 28 Lutego 2002

  Alimenty na pełnoletnie dziecko

  finansowe. Rodzice sa po rozwodzie, a ojciec nigdy nie uczestniczyl w moim wychowaniu ani leczeniu. Czy moge ubiegac sie o jakakolwiek alimenty z jego strony???? WERONIKA alimenty.pl moja 23 letnia córka 1,5 roku temu wyszła za mąż a 4 lata temu urodziła dziecko izamieszkała z jego (...)

 • 10 Kwietnia 2008

  wysokość alimentów na 2 dzieci od ojca pracujacego w Szkocji

  PLACENIA ALIMENTOW NA DZIECKO KTORE PRZEBYWA W UK RAZEM Z MOJA EKS. MIESZKAM I PRACUJE W UK I REGULARNIE PLACE ALIMENTY NA DZIECKO?120 MIESIECZNIE.NIEDAWNO ODBYLA SIE ROZPRAWA ALIMENTACYJNA W POLSCE GDZIE ZASADZONO MI 1600 ZLOTYCH NA DZIECKO.MOJE DOCHODY WYNOSZA ?1000 Z CZEGO (...)

 • 2 Sierpnia 2007

  Alimenty na dziecko

  potzrebny... Tatko alimenty.pl witam jesli moja eks zona mieszka w Anglii z innym mezczyzna czy musze placic alimenty na dziecko wedlug angielskiego prawa nie ???? a w Polsce przyznal sad 500zl. Moja eks zona w Anglii pobiera wszystkie dodadtki na dziecko, rodzinne (...)

 • 10 Listopada 2001

  Wysokość alimentów - a dochody ojca

  -jestem z nim 3 lata po ślubie dziecko ma 11lat a są rozwiedzeni ponad 8 lat temu.Jestem od męża starsza mam większy dorobek i to ja za swoje pieniądze kupiłam mu samochód . Jak zabezpieczyć się przed pazernością byłej żony? Nastka Trochę Ci się pomieszało dziewczyno z dobrobytu! Dziecku (...)

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.