Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Jak zostać pracownikiem ochrony?

pracownikowi komendy wojewódzkiej Policji, upoważnionemu do przyjmowania wniosków, do wglądu oryginały dokumentów, których kopie załączyła do wniosku o licencję. Komendant wojewódzki Policji jako organ prowadzący postępowanie administracyjne w sprawie wydania licencji dołącza do akt opinię komendanta komisariatu Policji właściwego ze względu na miejsce zamieszkania osoby ubiegającej się o licencję

Forum - postępowanie skargowe w policji

 • 26 Czerwca 2006

  mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

  jakie jest postępowanie policji w tej kwesti ?? w jakim czasie wysyłają jakies upomnienia o zapłate i czy wogóle to do mnie dojdzie :D Wieczor Ludzie przeczytajcie sobie najpierw ustawę a nie piszecie głupoty!!! Gdzie w ustawie o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu (...)

 • 30 Sierpnia 2001

  Podrobiona legitymacja

  poszukiwała do ustalenia miejsca pobytu, a jak Cię odnajdzie, nawet przypadkowo możesz być w niesprzyjających okolicznościach zatrzymana do wyjaśnienia - a to "kicha". Czy chcesz ukrywać się do końca życia za jakąś bzdurną legitymację ? fakt że posłużyłaś się podrobionym dokumentem, (...)

 • 20 Maja 2004

  Policyjne mieszkanie - mam problem z wykupem -WAŻNE!

  Uprzedzam, sprawa jest dość skomplikowana (a może mi się tak wydaje). Problem polega na tym, że chciałabym wykupić mieszkanie w którym zamieszkuję. Sprawa wygląda następując: Wraz z babcią (moim prawnym opiekunem - rodzina zastępcza) zamieszkiwałam w mieszkaniu na które babcia otrzymała (...)

 • 17 Maja 2006

  Mieszkanie w dyspozycji policji

  Mam ogromny problem z "moim" mieszkaniem,zajmuję lokal tzw.policyjny (ojciec pracował w policji)jestem tam zameldowana od zawsze,niestety po śmierci rodziców policja odmówiła mi uregulowania statusu prawnego do tego lokalu,mieszkam tam z dziećmi .Miszkanie ma bardzo wysoki czynsz,utrzymuję (...)

 • 28 Czerwca 2007

  Mieszkanie policyjne

  Witam ! Chciałbym prosic o porade w pewnej sprawie, a wygląda ona tak: Moj ojciec 40 lat temu dostał służbowe mieszkanie od policji, niestety ostatnio zmarł, a to on był głownym najemcą tego mieszkania, z tego co się orientuje mieszkanie normalnie od chwili śmierci ojca byłoby na moją (...)

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.