Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Oświata po zmianach

Jak doszło do nowelizacji przepisów oświatowych?Uchwalenie ustawy z dnia 25 lipca 2008 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty, ustawy - Karta Nauczyciela oraz ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich było wynikiem prac, w toku których Sejm łącznie rozpatrywał cztery projekty:Poselski projekt ustawy o zmianie ustawy o systemie oświaty (druk nr 128) z dnia 19 grudnia 2007 r.Poselski projekt ustawy o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz o zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 246) z dnia 05 grudnia 2007 r. Poselski projekt ustawy o zmianie ustawy o systemie oświaty (druk nr 247) z dnia 06 lutego 2008 r. Rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz o zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 248) z dnia 08 lutego 2008 (...)

Forum - opinia o dziecku w wieku przedszkolnym

 • 27 Maja 2008

  wysokość alimentów

  tysiace na dzieci alimentow -pod warunkiem że co rok sie rodzice zmieniają w wychowywaniu-ciekawa ile by bylo matek na forum -z pytaniami jak dokopac eks z alimentami-nie jedna matka by nie chciała podwyzki alimentów -nie dlatego ze nastepny rok wychowuje eks dzieci -tylko ze te wspanialwe mamusie (...)

 • 2 Sierpnia 2007

  Alimenty na dziecko

  zaczeły sie schody.Ja nie pracuje i mieszkam z rodzicami.Jedynym moim dochodem jwst wychowawczy ok 450 zł/co mam zrobić zeby odzyskać cześc pieniedzy za kredyt i czy to możliwe i o jakie alimenty moge sie starać na synka eżeli on zarazbia ok 1400 zł moiesięcznie teoretycznie gdyż pomaga mu matka/Zapomniałam (...)

 • 22 Lipca 2005

  Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

  ZAINTERESOWANYM TA STRONA A W SZCZEGÖLNOSCI PANU JACKU-BARDZO PROSZE O INFORMACJE;CZY NALEZA SIE ALIMENTY MIJEMU DZIECKU;JEZELI WESZLAM W ZWIAZEK MALZENSKI Z INNYM MEZCZYZNA W NIEMCZECH;ALE MALZENSTWO NIEJEST ZLEGALIZOWANE W POLACE:W POLSCE MAM MELDUNEK STALY;MIESZKAM (...)

 • 20 Czerwca 2008

  obnizenie alimentów na dziecko 9 letnie

  posiadasz żółte papiery. do soni alimenty.pl do Sonii Mam pytanie, widze że masz doświadczenie w sprawie alimentów. Sytuacja jest następująca, wychowyał nas ojciec mnie i brata, bo mamie się odwidziała rola żony i matki cytuję 'byłam za młoda na to" (w wieku 25 lat pojawiłam (...)

 • 3 Lutego 2005

  prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

  letniego synka. Na sprawie matka nie potrafiła udokumentować na co wydaje pieniądze, żadnej faktury. W piśmie podała, że dziecko będzie chodziło dodatkowo na basen i angielski - dziecko nie chodzi a ona tłumaczy synkowi, że "angielski w życiu Ci się nie przyda". Dziecko 9 letnie ma (...)

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.