Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Gruntowne zmiany w gospodarce nieruchomościami

 W zasadzie od 22 października zaczynają obowiązywać znowelizowane przepisy ustawy o gospodarce nieruchomościami. Zmienią się m.in. zasady sprzedaży dawnych mieszkań komunalnych. Skorzystać będą mogli na tym nowi właściciele lokali i osoby, które wykupiły je przed wejściem zmian w życie.  W jakich dziedzinach nie będzie się stosowało przepisów ustawy o gospodarce nieruchomościami? W dziale I zmienianej ustawy („Przepisy ogólne”) rozszerzono katalog aktów prawnych zawierających regulacje o charakterze szczególnym w stosunku do przepisów ustawy o gospodarce nieruchomościami, które stosuje się jedynie w przypadkach nieuregulowanych tą ustawą. Tak więc ustawa o gospodarce nieruchomościami dodatkowo nie będzie mogła naruszać przepisów: ustawy z dnia 18 lipca 2001 (...)

Forum - od jakiej kwoty przetarg publiczny

  • 10 Grudnia 2009

    gdzie można kupić prawo jazdy

    KUPIĘ PRAWKO W UK JESTEM Z MANCHESTER JEŻELI MA KTOŚ DO ZAŁATWIENIA PROSZĘ O KONTAKT I PROSZĘ NAPISZ JAK SIĘ TO ODBYWA I ILE TO KOSZTUJE TU TAJ. Kon- Armen2811@o2.PL POZDRO ALL Pomogę zdać prawo jazdy.no niestety musze pobrac zaliczke ale to nie ode mnie zależy bo kusze najpierw 3 osoby opłacić (...)

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.