Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Leasing finansowy i jego rozliczenie w podatku dochodowym

skutków podatkowych, jeżeli kwota uzyskana ze sprzedaży przedmiotu umowy po jej zakończeniu odbiega od wartości rynkowej. Skutków nie ponosi, rzecz jasna, również korzystający.  W leasingu operacyjnym kwota nabycia ma znaczenie przy ustalaniu wartości początkowej przedmiotu umowy leasingu. W leasingu finansowym cena ta stanowi element wartości początkowej, zaś nabywany składnik majątku jest już amortyzowany. Pewne problemy może jednak sprawić sposób postępowania z tą kwotą (zob. niżej). Problematyczna kwota nabycia po zakończeniu umowy  Niektórzy specjaliści

Forum - jaka kwota nalezy sie po wyjsciu z wiezienia

 • 11 Stycznia 2003

  Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

  określony. figo WItam! Mam pytanie do pani o nicku "wynajmujacy". Sam jestem takim wynajmujacym i powiem szczerze, ze nie place nic urzedowi. Chcialbym wynajac legalnie, ale obawiam sie ze wtedy przestanie mi sie to oplacac. Czy moze pani podac jakies sczzegoly? Ile sie placi urzedowi i (...)

 • 23 Stycznia 2005

  ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  malzenistwo jest inne. Co ogulnie moze powiedzic ze Filipinczycy sa bardziej zwazani z ich rodzina niz my w Europie. Czesto Filipinka w razie konfliktu wezimie strone rodziny a nie meza cudziemca. Ogolna przkonanie na Filipinach jest ze kazdy Europejczyk czy Amerykan jest bogaty. O ile maja tyle pienidzy (...)

 • 10 Listopada 2001

  Wysokość alimentów - a dochody ojca

  panstwo ocencie kto tu ma racje. Czy ten biedny czlowiek, ktory chamsko i z pogarda nasmiewa sie ze swojej zony, ze nie moze nic zrobic, czy tez ta kobieta, ktora ma tak nadwyrezone nerwy postawa jej meza, ze w koncu nie wytrzymala. root_error_351 SKORO SŁUŻYSZ POMOCĄ TO CO POWIESZ NA TO ŻE: (...)

 • 19 Marca 2004

  Zwrot podatku

  niej największe zaufanie i myslę, że gwarantuję bezpieczeństwo. kaskada Ja korzystam z oferty firmy EUROTAX z Wrocławia, i z przykrością stwierdzam że jestem bardzo niezadowolona, po pół roku dostałam decyzje o należnym podatku, kwota którą podało mi biuro a (...)

 • 27 Maja 2008

  wysokość alimentów

  nie miałam bo był kiepski w łozku dlatego szukałam innego!!! Dowiedziałam się po śubie jełopie ,że ma skończoną szkołe podstawową ,bo mnie oszukał stwierdził ze studiował i nie ukończył studiów z powodu braku funduszy bo musiał iść do pracy bo go mama z domu wygoniła,oszukał (...)

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.