Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

renta rodzinna jest wypłacana przez instytucję innego państwa, w którym jest to świadczenie rodzinne, a nie ubezpieczeniowe, a jej wysokość jest niższa od wysokości polskiej renty rodzinnej, ZUS jest zobowiązany do wypłacania dodatku stanowiącego różnicę w wysokości renty.   Warto pamiętać, że o rentę rodzinną należy wystąpić samemu, składając wniosek w ZUS (w Polsce) albo w

Forum - jaka ilosc marihuany jest dozwolona w polsce

 • 18 Stycznia 2001

  Legalizacja miękkich narkotyków

  bedzie bral jezeli mowia ze juz nie chce brac to oznacza tylko tyle ze jest na haju i gdy przyjdzie glod bedzie juz mowil inaczej - nieliczni z tego wychodza i to z powaznymi nieodwracalnymi spustoszeniami w organizmie i własnie na koniec chciałbym powiedziec glosno i wyraznie , ze przed takimi (...)

 • 23 Sierpnia 2004

  UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  sobie zycie na nowo i zyc razem z Bogiem(z było zona mi sie niestety nie udało)! Mam swiadkow którzy znaja całą sytuacje! mam zamiar złozyc papier jeszcze w tym miesiącu!rzyczcie powodzenia! pawi uwierz mi ja tez jestem w podobnej sytuacj. Tylko ze moja jest troszeczke gorsza bo mam (...)

 • 8 Stycznia 2002

  Rozwód kościelny

  po slubie przestanie aga W jakim Sadzie prowadzone było postępowanie w pierwszej instancji ? Czy mógłbyś coś więcej napisać o podejściu do spraw wnoszonych przez kobiety ? O czym musi szczególnie pamiętać kobieta wnosząc skargę ? Czy są w Polsce prawnicy spoza Sądów (...)

 • 22 Lipca 2005

  Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

  ZAINTERESOWANYM TA STRONA A W SZCZEGÖLNOSCI PANU JACKU-BARDZO PROSZE O INFORMACJE;CZY NALEZA SIE ALIMENTY MIJEMU DZIECKU;JEZELI WESZLAM W ZWIAZEK MALZENSKI Z INNYM MEZCZYZNA W NIEMCZECH;ALE MALZENSTWO NIEJEST ZLEGALIZOWANE W POLACE:W POLSCE MAM MELDUNEK STALY;MIESZKAM (...)

 • 23 Stycznia 2005

  ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  co jest na tyej ziemi nalezy do Filipinczykow. Obcokrajowiec ma mozliwosci tyklo kupic condominium (mieszkanie w bloku). Jezeki jest rezwod na Filipinach, obcokrajowiec (lub"Jo" jak sie ich nazywa tutaj) moze zabrac z wspolnego dochodu moze jedna walizke a moze nawet nie. W podsumowaniu: (...)

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.