Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wymiana dokumentów prawa jazdy

Dlaczego wymiana? W okresie powojennym w Polsce prawa jazdy wydawane były na podstawie różnych aktów prawnych. Wprowadzały one różnorodne wzory druków prawa jazdy a także różnorodne kategorie. Minister Infrastruktury w dniu 29 kwietnia 2002 r. w drodze Rozporządzenia zarządził wymianę dotychczas używanych dokumentów prawa jazdy na nowe, jednolite. Rozporządzenie ma także na celu ujednolicenie kategorii prawa jazdy. Ujednolicenie dokumentów prawa jazdy ma także na celu unifikację tych dokumentów przed wejściem naszego kraju do Unii Europejskiej, nowe dokumenty odpowiadają bowiem wymogom istniejącym w Unii. Kto zobowiązany jest do wymiany prawa jazdy? Wymianie podlegają wszystkie dokumenty prawa jazdy wydane po dniu 1 stycznia 1971r. a 30 czerwca 1999 r.. Wymianie podlegają także dokumenty prawa jazdy wydane (...)

Forum - jak podrobić prawo jazdy

 • 10 Grudnia 2009

  gdzie można kupić prawo jazdy

  niezgodne z prawem i godzi się z tym). Tak więc zarówno sprzedający prawo jazdy jak i kupujący taki dokument bez spełnienia wymogów opisanych na wstępie tej odpowiedzi popełniają przestępstwo. SAMA OFERTA KUPNA ZAMIESZCZONA NA TYM FORUM JAK I WSZYSTKIE POWYŻSZE ODPOWIEDZI (...)

 • 24 Stycznia 2010

  Sprzedam prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

  Załatwie prawo jazdy, świadectwo lub inny dokument 100% legalne ! Po więcej informacji pisać na e-mail: truedocument@gmail.com [cytat] Załatwie prawo jazdy, świadectwo lub inny dokument 100% legalne ! Po więcej informacji pisać na e-mail: truedocument@gmail.com [/cytat] to (...)

 • 30 Stycznia 2010

  kupie prawko

  kupie prawko ktos moze zalatwic i za ile tylko bez walow bo ubije napisz do igorstanek@interia.pl zajefajny pomagam przy załatwieniu legalnego prawa jazdy na ukrainie szybko bezproblemowo zapewniam transport NIE POBIERAM ZALICZEK ITP. kontakt jaguar30@tlen.pl tel 505543176 pomagam przy załatwieniu legalnego (...)

 • 26 Października 2009

  gdzie mozna kupic prawo jazdy

  TO TEN MALOLAT I MA PO PROSTU INNE KONTO..ZAUWAZCIE ZE ZROBIL SOBIE KONTA DZIS RANO JAK WCZORAJ NA WIECZOR NAPISALEM PRAWDE JAK LADNIE OKRADA I WKRECA LUDZI !!!! TO TEN SAM OSZUST PODAJE SIE ZA EGZAMINATORA A MA 17 LAT I BEDE MIAL JEGO ADRES DO JEGO RODZICOW TO PODAM NA PRIV JAK KTOS CHETNY (...)

 • 4 Marca 2006

  Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

  Mąż prowadził samochód w stanie nietrzeżwym . Zabrano mu prawo jazdy na dwa lata. Okres ten już minął . Moje pytanie brzmi - Czy oprócz tego , że musi zdać egzaminy - to musi na nowo zrobić kurs prawa jazdy ??? Bardzo proszę o odpowiedż. Chyba nie. Prawo o ruchu drogowym (...)

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.