Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

krajach.     Wniosek o przyznanie emerytury lub renty należy składać w kraju zamieszkania (w Polsce do ZUS, za granicą -  do odpowiednika ZUS). Przy załatwianiu spraw związanych z emeryturą lub rentą stosuje się formularze unijne z serii E 200.   2. Prawo do renty rodzinnej Osoba, która uzyskała w Polsce prawo do renty rodzinnej po zmarłym rodzicu lub małżonku, nie traci go, kiedy wyjeżdża do innego kraju Unii.   Jeśli zmarła osoba była zatrudniona lub pracowała na własny rachunek, renta rodzinna po niej zostanie naliczona zgodnie z zasadami jakie miałyby zastosowanie do

Forum - jak napisac wniosek do opieki spolecznej

 • 14 Lipca 2004

  Ograniczenie władzy rodzicielskiej

  spokojne zycie. dorota Mam identyczną sytuacje jak ty i właśnie jestem po sprawie aby pozbawić ojca dziecka władzy rodzicielskiej lecz się nie udało została mu tylko ograniczona władza rodzicielska , a żeby pozbyć władzy sąd powiedział że muszą być rażące oznaki czyli takie jak (...)

 • 29 Października 2008

  SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

  zł to wg ciebie mało na dziecko ,to powiedz mi jak kilku osobowa rodizna potrafi wyżyc z jednej pensji,gdzie sie przecietnie zarabia do 2 tys,a kobieta wychowuje dzieci. Wy uwazacie ,ze to facet powinien ponosic cała kwote kosztow utrzymania dzieci a wy to co?? Do matka alimenty.pl Hmmmm....!!!!! (...)

 • 26 Października 2006

  URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  mam do lutego 2009 Magdalena prawo-pracy.net Jak napisać taki wniosek o urlop macierzyński,jak zwykłe podanie,czy może są do tego odpowiednie formularze,jeżeli tak to skąd je wziąć ,od pracodawcy? Kasia prawo-pracy.net Jak napisać taki wniosek o urlop (...)

 • 1 Lutego 2004

  Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  : 83.15.155.178) azadrag Witam, mam ogromną prośbę jeśli byłoby to możliwe to prosilabym o przesłanie takiej skargi emailem. Ja jestem na początku, czyli zamierzam wystapić z taka skargą do sąu tylko nie bardzo wiem jak się zabrać do jej napisania. Pozrawiam e-mail: zuzia8111@tlen.pl (...)

 • 27 Stycznia 2004

  Kochanek i rozwód, a może sepracja?A może nic?

  ktora przez to przeszla.Wyprowadzil sie do matki itd ja pisałam pozew rozwodowy dostawal mnóstwo smow od tej drugiej ze bym nie niszczyla ich milosci itd.Ponizylam sie prosilam zeby wrócil do nas i do mnie zaczelam bardziej dbac o siebie gdy synek mial pol roku wrócilam do pracy (...)

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.