Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Jak współwłaściciele mogą korzystać ze wspólnej nieruchomości?

współwłaścicielami działki gruntu o nr 65/5, która jest drogą wewnętrzną. Każdy z nich jest właścicielem w udziale do 1/3. Droga ta stanowi dojazd do pól stanowiących własność Jana Nowaka, Andrzeja Juszczaka a także Piotra Kowala. Piotr Kowal na wysokości 1/3 wspólnej drogi ustawił płot, którym odciął dojazd do pola Jana Nowaka. Jan Nowak wystąpił z pozwem do sądu rejonowego o dopuszczenie do współposiadania drogi, poprzez przywrócenie stanu zgodnego z prawem i zaniechanie naruszeń, poprzez rozebranie płotu. Sąd wyrokiem zobowiązał pozwanego Jana K. usunięcia przeszkody uniemożliwiającej powodowi korzystanie z działki 65/5 poprzez rozebrania płotu.   Jak i gdzie złożyć pozew o dopuszczenie do posiadania? Sprawy z zakresu naruszenia (...)

Forum - jak napisac podanie do mopsu o zapomoge

 • 26 Października 2006

  URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  mam do lutego 2009 Magdalena prawo-pracy.net Jak napisać taki wniosek o urlop macierzyński,jak zwykłe podanie,czy może są do tego odpowiednie formularze,jeżeli tak to skąd je wziąć ,od pracodawcy? Kasia prawo-pracy.net Jak napisać taki wniosek o (...)

 • 23 Stycznia 2005

  ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  zaproszenie z PL. Jedziesz do Urzędu Wojewodzkiego i prosisz o formularz na zaproszenia. Placisz pare zlotych, przynosisz dokument ze masz jakies tam lokum (badz twoi rodzice i wyrazaja zgode na jej przyjazd), zaswiadczenie o zarobkach (musisz jej zapewnic byt jak tu przyjedzie i (...)

 • 1 Lutego 2004

  Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  powinno tak wygladac.Wracajac do mojej przeszlosci.Nie wstydze sie tego!Majac 12 lat bylam dzieckiem-zostalam zgwalcona.W mojej psychice to mocno utkwilo.On chcial wiedziec wszystko co sie tamego dnia stalo.Przez jego ciekawosc przywrocil moje wydarzenia-bardzo mnie to bolalo.Bylam na wyczerpaniu.Jest (...)

 • 4 Grudnia 2005

  Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

  tej chwili 3 latka i opisze w skrucie o co chodzi .Ojciec mojego dziecka zostawil mojego synka samego w domu jak mial roczek i pojechal odprowadzic swoja kochanke do domu a ja w tym czasie nie mialam kluczy do domu i musieli mi sasiedzi wylamywac dzxwi po drogie nie placi alimenty (...)

 • 26 Czerwca 2006

  mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

  , jak sie okazało od podpitych funkcionariuszy! POLSKA policja hah a mandat jest...;( uraura siema mam 17 lat oberwałem mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł, jak sie okazało od podpitych funkcionariuszy! POLSKA policja hah a mandat jest...;( uraura stowke?! ja tez (...)

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.