Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Ile trzeba zapłacić w sądzie?

następujące opłaty: Wysokość opłaty stałej Czego dotyczy opłata 40 zł od wniosku o wszczęcie postępowania nieprocesowego lub samodzielnej jego części, chyba że przepis szczególny stanowi inaczej 40 zł od apelacji, zażalenia, skargi kasacyjnej, skargi o wznowienie postępowania i skargi o stwierdzenie niezgodności z prawem prawomocnego orzeczenia w sprawie, w której postępowanie nieprocesowe zostało wszczęte z urzędu 40 zł od wniosku o przeprowadzenie postępowania pojednawczego 40 zł od wniosku o zabezpieczenie dowodu 40 zł od zażalenia na postanowienie w przedmiocie: oddalenia wniosku o wyłączenie sędziego lub ławnika; skazania na grzywnę strony, świadka, biegłego, tłumacza lub innej osoby oraz odmowy zwolnienia od grzywny; przymusowego (...)

Forum - jak mozna napisac uzasadnienie wniosku o rozlozenie na raty zus

 • 23 Września 2005

  ZUS i zadłużenie

  nie moge spac tylko chodze i czytam, a twoj mail to promyk nadzieji... nusia nusia witaj podaję ci adres anonim987654321@op.p wyslij mi swój a jutro wieczorem wyślę ci wszystko na ten temat , mi się udalo tobie też się uda pozdrawiam monia monia witam. przecztałam o twoich problemach, mam (...)

 • 27 Września 2005

  zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  RZYUJĄ NA LUDZIACH I TO JEST NIEPRAWDĄ ŻE NIEWEŹMIE SIĘ KREDYTU OOOOL Jak napisac wniosek o rozlozenie splaty zadluzenia na raty?? Albert_F Jak napisac wniosek o rozlozenie splaty zadluzenia na raty?? Albert_F Jak (...)

 • 23 Sierpnia 2004

  UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  nie ma czegoś takiego jak unieważnienie ślubu. Można jedynie mówić o unieważnieniu sakramentu - inaczej o stwierdzeniu, że sakrament (to nie to samo co umowa małżeńska) został zawarty nieważnie. Najkrócej polecam http://www.kosciol.pl/content/article/20040505202622667.htm to (...)

 • 26 Października 2006

  URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  ? jestem cały br. rok na urlopie wychowawczym płatnym i 31,12,2008 kończy mi się umowa o prace czy w takiej sytuacji należy mi się urlop wypoczynkowy platny za rok 2008 ? Prosze o odpowiedz... magda prawo-pracy.net WITAM Mam pytanie jak to jest z urlopem wychowawczym jeżeli (...)

 • 22 Kwietnia 2003

  Dni wolne za święta w sobotę

  , ale nie wiem jak mam przekonać swojego pracodawcę. Jakimi dokumentami mam się posłużyć by przekonać pracodawcę o mojej słuszności? Proszę pomóżcie. Z "góry" dziękuję za pomoc. Renata prawo-pracy.net Może możesz ale niekoniecznie 2 maja monika prawo-pracy.net HEJ ja tez tam pracuje (...)

Czytaj forum prawne »

jak mozna napisac uzasadnienie wniosku o rozlozenie na raty zus


Najpopularniejsze porady prawne top 20


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.