Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Co trzeba wiedzieć o kredycie mieszkaniowym?

Wady i zalety kredytu Oczywiście najlepszy byłby odwrotny porządek rzeczy – najpierw sobie uskładać, a potem kupić za własne pieniądze mieszkanie i nie zapożyczać się na całe życie. Jest jednak inaczej, tylko nielicznym udaje się odwrócić proces zakupu własnego kąta. Pewne jest to, że ci, którzy korzystają z bankowych kredytów przyczyniają się do wzrostu wskaźników ekonomicznych napędzających gospodarkę. Kredyt mieszkaniowy umożliwia szybką realizację zakupu mieszkania, gdy perspektywa odłożenia pieniędzy rozciąga się w nieskończoność. Kupno mieszkania na kredyt to również pomysł na lokatę kapitału – można zaciągnąć kredyt, zakupić mieszkanie, wynająć je tak, by samo się finansowało, a następnie za kilkanaście lat stać się niezależnym właścicielem dużego kapitału, jakby „za darmo”. Problem tylko ze znalezieniem (...)

Forum - jak długo trzeba płacić alimenty

 • 9 Czerwca 2011

  jak długo trzeba płacić alimenty po rozwodzie?

  Jestem po rozwodzie. Sąd nakazał mi płacenie alimentów na żonę i dzieci. Na dzieci rozumiem i nie mam zastrzeżeń, ale na żonę niech jej kochanek płaci. Alimenty też nie sa wieczne. Proszę mi powiedzieć do kiedy mam obowiązek płacić na nią te alimenty? Sąd nie ustalił żadnego (...)

 • 2 Sierpnia 2007

  Alimenty na dziecko

  wiedziec ile sie płaci alimetuw jak sie zarabia 700zl. jacek alimenty.pl chciał bym wiedziec ile sie płaci alimetuw jak sie zarabia 700zl. jacek alimenty.pl czy mozna anulowac sprawe o alimenty ktora ma sie odbyc 06.02.2009 r.? kielbasa13 alimenty.pl jezeli jest juz wyznaczony termin rozprawy (...)

 • 4 Grudnia 2005

  Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

  Czy jest możliwość pozbawienia ojca praw rodzicielskich i żeby także płacił alimenty. Proponował mi bym usuęła ciążę i wogóle nie interesował sie nim (dziecko ma 8miecięcy). Nigdy nie miał czasu na to żeby mnie wspierał itd. a jak dowiedział ze jest ciąża zagrożona to już (...)

 • 27 Maja 2008

  wysokość alimentów

  . Uważam ze psim obowiązkiem każdego faceta jest łożenie na dzieci. I będę się starała wyciągnąć jak najwięcej na alimenty . A dlaczego , a właśnie dlatego żeby poczuł co to znaczy wychowywanie dZieci. Facet który żadko dawał pieniądze na dzieci , utrzymanie domu i dbał tylko (...)

 • 22 Maja 2001

  Alimenty dla byłego współmałżonka

  FUNDUSZU TYLKO 380 TERAZ NIE MAM PRACY JESTEM W DEPRESJI I NIKOGO TO NIE OBCHODZI JAK IZ CZEGO ŻYJEMY.W DODATKU ZAŁATWIŁ SOBIE RENTĘ IUDAJE BIEDNEGO.SĄDU NIE OBCHODZI ŻE MA ADWOKATA NA SPRAWIE O ALIMENTY DLA MNIE NIE PRZYZNANO MI,GDYŻ ON JEST' PSYCHICZNIE CHORY' oszukana debilne?-wszystkie (...)

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.