Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

(EWG) nr 1408/71 z dnia 14 czerwca 1971 r. w sprawie stosowania systemów zabezpieczenia społecznego w stosunku do pracowników najemnych, osób prowadzących działalność na własny rachunek oraz do członków ich rodzin przemieszczających się we Wspólnocie (Dz.Urz. WE NR L 149 z dnia 5 lipca 1971 z późn. zm.) Rozporządzenie Rady (EWG) nr 574/72 z dnia 21 marca 1972 r. w sprawie wykonywania Rozporządzenia Rady (EWG) nr 1408/71 w sprawie stosowania systemów zabezpieczenia społecznego w stosunku do pracowników najemnych, osób prowadzących działalność na własny rachunek oraz do członków ich rodzin przemieszczających się we Wspólnocie (Dz.Urz. WE Nr L 74 z dnia 27 marca 1972 (...)

Forum - ile kosztuje sad rodzinny w sprawie o widzenie z dzieckiem

 • 2 Sierpnia 2007

  Alimenty na dziecko

  .Ale z tego co wiem ojciec nie pracuje i ma zamiar wyjechac za granice ma wykształcenie podatawowe i przez ten okers pól tora roku dostalam od niego tylko raz pieniądze na dzieko ,z dzieckiem sie nie widuje .Ja nie pracuje poniewaznie mam mozliwosci zostawienia gdzie kolwiek dziecka dostaje (...)

 • 27 Maja 2008

  wysokość alimentów

  wazny jak mama i z checia sam podejme sie wychowania dziecka z największym szczęściem. Pozdrawiam Mike alimenty.pl Cześć Szkoda, że złość karmisz złością. Myślę, że jeśli klamka zapadła o rozstaniu a obojgu emocje przysłaniają realizm trzeba czasu. Czas jest lekarstwem (...)

 • 9 Grudnia 2002

  Dziewczyny, jakie alimenty na 1 dziecko zasądził sąd od bezrobotnych tatusiów waszych dzieci?

  ) matka nadal nie ma czasu - nie ma bo nie cce mieć, za to ma czas na studia i spotkania w miłym gronie .... żałosne ale parwdziwe. Był czas gdy mała mówiła na mnie mamo tak czesto przebywała z nami w naszym domu i z moim dzieckiem, szkodza ze życie jest taie skomplikowane, (...)

 • 4 Grudnia 2005

  Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

  wystap do sadu o przyznani kuratora w czasie wizyt ojca czyli jak bedzie sie chcial widywac to tylko razem z kuratorem i dzieckiem ja tak zrobiłam i przestał sie pojawiac???!!!jesli placi to kijowo bo o pozbawienie praw to dla niego plus,nie scigaj go mocno a wtedy poczuje (...)

 • 12 Marca 2003

  KONTAKTY Z DZIECKIEM

  ślubie prawie im się udało. Pozdrawiam kowalski A jak sie ma ,jeżeli rodzice zawarli Ugodę w Sadzie jeśli chodzi o kontakty ojca z dziećmi,nic Ugoda nie wspomina o szkole,i tam matka nie zezwala ojcu widziec sie z dzieckiem na przerwie,za pelną aprobata wychowawczyni (...)

Czytaj forum prawne »

ile kosztuje sad rodzinny w sprawie o widzenie z dzieckiem


Najpopularniejsze porady prawne top 20


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.