Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wymiana dokumentów prawa jazdy

Dlaczego wymiana? W okresie powojennym w Polsce prawa jazdy wydawane były na podstawie różnych aktów prawnych. Wprowadzały one różnorodne wzory druków prawa jazdy a także różnorodne kategorie. Minister Infrastruktury w dniu 29 kwietnia 2002 r. w drodze Rozporządzenia zarządził wymianę dotychczas używanych dokumentów prawa jazdy na nowe, jednolite. Rozporządzenie ma także na celu ujednolicenie kategorii prawa jazdy. Ujednolicenie dokumentów prawa jazdy ma także na celu unifikację tych dokumentów przed wejściem naszego kraju do Unii Europejskiej, nowe dokumenty odpowiadają bowiem wymogom istniejącym w Unii. Kto zobowiązany jest do wymiany prawa jazdy? Wymianie podlegają wszystkie dokumenty prawa jazdy wydane po dniu 1 stycznia 1971r. a 30 czerwca 1999 r.. Wymianie podlegają także dokumenty (...)

Forum - gdzie mozna kupic prawo jazdy na c

 • 10 Grudnia 2009

  gdzie można kupić prawo jazdy

  prawko ..jaka cena i gdzie to ma sie odbywac ..dziekuje--pozdr hubek radziok2010@wp.pl. Zainteresowane osoby w temacie zapraszam. Tylko kategorie a,b,c. DOkument z wpisem, możliwość śledzenia statusu na pwpw, bez zaliczek czas oczekiwania do 30 dni. Nie drogo. Pozdrawiam radziok20 na (...)

 • 24 Stycznia 2010

  Sprzedam prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

  ] eleni [cytat] Załatwie prawo jazdy, świadectwo lub inny dokument 100% legalne ! Po więcej informacji pisać na e-mail: truedocument@gmail.com [/cytat] OSZUST!KRYJE SIE TEZ POD INNYMI E-MAIL'AMI.NACIAGNAL WIELU LUDZI!NIE DAJCIE SIE NABRAC... eleni [cytat] Załatwie prawo jazdy, (...)

 • 23 Stycznia 2005

  ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  wszystich ciotek i wojkow i oile bym zgodzil sie za leki blacic, bym bym od dawna bankrutem. O ile kocha siz zone Filipinka i jestescie w Polsce, nie ma problemow. Nie nalezy jakkolwiek przjezdzac totaj na stale z dobytkiem, bo prawo prewatnej posadlosci jest skrajnie nie korzyste tutaj. I o ile (...)

 • 22 Lipca 2005

  Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

  składki. Po drugie komornik nie ma prawa odmówić egzekucji alimentów. Jeżeli mówi takie bzdury, to proszę poprosić o pisemne uzasadnienie odmowy wszczęcia egzekucji i na tej podstawie napisac skargę do Izby Komorniczej. Wiem że komornicy mówią takie bzdury na zasadzie "odczepcie się" (...)

 • 22 Kwietnia 2003

  Dni wolne za święta w sobotę

  szef.Nie ukrywam,ze zalezy mi na tych dniach wolnych bardziej niz na gotowce.Nie moge znalezc nic na ten temat i prosze o pomoc poparta paragrafkami;)beda potrzebne przy rozmowie z szefostwem....prosze prosze prosze!!!!! Amelka prawo-pracy.net Mam pytanie jestem funkcjonariuszem celnym (...)

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.