Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Krótki poradnik dla kupującego mieszkanie z licytacji komorniczej

Jak kupić mieszkanie z licytacji? Od czego zacząć? Jakie obowiązki spoczywają na kupującym? Nie jest tajemnicą, że zakup mieszkania z licytacji komorniczej  może być bardzo opłacalny. Jeśli rzeczywiście znajdziemy odpowiadające nam mieszkanie i uda się je nabyć w cenie zbliżonej choćby do ceny wywoławczej, możemy wiele zaoszczędzić. Niestety, zainteresowanych nie ominie przeglądanie a wręcz śledzenie ogłoszeń o licytacjach. Często znalezienie właściwego mieszkania stanowi łut szczęścia. W dobie wszechobecnego Internetu jest to oczywiście znacznie uproszczone – wystarczy regularnie odwiedzać portale na których można znaleźć ogłoszenia o licytacjach. Najnowsze informacje o licytowanych lokalach można znaleźć na stronach: http://www.komunikaty.pl oraz http://www.licytacje.komornik.pl/ Wyszukiwarki znajdujące się na powyższych stronach, (...)

Forum - ekw.ms.gov.pl

  • 30 Października 2007

    Jak odnaleźć numer księgi wieczystej?

    moja mam jest wlascicielka mieszkania , od pewnego czasu ma problem z pamiecia ,nie mozemy odnalez dokumentow , ktore zostaly dobrze schowane i zapomniane : czy mozna ustalic numer ksiegi wieczystej majac tylko dane wlasciciela i adres? posiadan numer aktu notarialnego czy to moze mi pomoc? bardzo prosze o pomoc. (...)

  • 4 Sierpnia 2010

    Księga wieczysta

    Witam, czy jest możliwe, żeby moja siostra zastrzegła sobie wyłączność do wglądu w księgi wieczyste po naszych rodzicach? Czy potrzebuje na to zgody innych spadkobierców? Księgi wieczyste są jawne. Może je przeglądać każdy, kto ma w tym interes prawny oraz notariusz. Można je też przeglądać (...)

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.