Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów i jej opodatkowanie VAT-em

towarów. 6.   Nie uznaje się również za WDT przemieszczenia towarów, gdy na towarach tych mają zostać wykonane usługi na terytorium państwa członkowskiego innym niż terytorium kraju, na rzecz tego podatnika, pod warunkiem że towary po wykonaniu tych usług zostaną z powrotem przemieszczone na terytorium kraju. Każde państwo członkowskie określa, w jakim terminie towary powinny powrócić do kraju pierwotnego; naruszenie tego terminu będzie oznaczało konieczność wykazania na terenie tego państwa transakcji nabycia wewnątrzunijnego (a w Polsce dostawy wewnątrzunijnej).   W powyższym

Forum - druk na pieluchomajtki

 • 7 Stycznia 2011

  PIT 37 instrukcja !!!

  Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część wstępna pit 37 formularz, na której trzeba wpisać odpowiednio numery NIP swoje oraz współmałżonka, bądź współmałżonki, jeśli (...)

 • 11 Lutego 2008

  W jaki sposób można nałożyć alimenty na ojca mieszkajacego w USA?

  Ojca znałem mniej więcej rok w ciągu całego mojego życia.... Przyleciał ze stanów kiedy miałem 7 lat, a późnej nie mówiąc nic nikomu wyjechał do USA spowrotem po mniej więcej roku pobytu w Polsce. Minęło od tego czasu 10 lat. Razem z o rok starszym bratem dojeżdżamy ponad 20km do szkół, co (...)

 • 23 Sierpnia 2004

  UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! jestem po rozwodzie cywilnym ktory trwał 3miesiace nie było podziału majatku.nie mam dzieci.była zona przez okres naszego małzenstwa ktore trwało (...)

 • 11 Stycznia 2003

  Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

  obecnie płaci się już wszędzie na całym świecie,właściciel powinien ją zwrócić jeśli mieszkanie nie jest zdewastowane,jeśli wyprowadzasz się w kłótni tak na prawdę nic nie możesz zrobić MOJA RADA..czasem warto zacisnąć zęby nawet jeśli właściciel nie ma racji..po to tylko (...)

 • 12 Marca 2006

  Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

  Jestem nauczycielką i chciałabym skorzystać z przysługującego mi urlopu dla poratowania zdrowia, ale dopiero od września, czyli od początku przyszłego roku szkolnego, aby nie dezorganizować teraz pracy szkoły. Kiedy powinnam złożyć wniosek i zawiadomić o tym dyrektora ? Jeszcze w tym roku szkolnym, (...)

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.