Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

urzędzie pracy przez co najmniej 365 dni opłacała składki na ubezpieczenia społeczne i Fundusz Pracy od co najmniej minimalnego wynagrodzenia za pracę, dla której nie ma propozycji odpowiedniej pracy, propozycji szkolenia lub stażu, prac interwencyjnych lub robót publicznych, regularnie zgłasza się do urzędu pracy, wykazując gotowość do podjęcia pracy. Jeśli osoba występująca o zasiłek dla bezrobotnych: uzyska w Polsce prawo do zasiłku i wyjedzie za granicę w poszukiwaniu pracy - zachowa prawo do zasiłku w przyznanej w Polsce wysokości przez maksymalnie 3 miesiące od dnia wyjazdu pod warunkiem, że była zarejestrowana w powiatowym urzędzie pracy przynajmniej przez 4 tygodnie, zgłosiła swój wyjazd do wojewódzkiego urzędu pracy, który wystawił jej formularz unijny (...)

Forum - czas pracy radcy prawnego na 1 2 etatu

 • 21 Czerwca 2005

  dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  przez dłuższy czas, bo brak mieszkania, bo bardzo potrzebowała pracy, bo.......... Podpisujesz umowę na okres próbny na 3 m-ce, potem na rok.. a po 2 tygodniach od podpisania umowy na rok dowiadujesz się

 • 12 Marca 2006

  Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

  odpowiedz Pozdrawiam ANNNa prawo-pracy.net Witam Od 30 sierpnia 2009 do 18 października 2009 jestem na zwolnieniu lekarskim po przebytej operacji... czy na urlop na poratowanie zdrowia mogę przejśc odrazu po skończonym zwolnieniu? Kasia Sieradzka prawo-pracy.net 27.10.2009. Jestem nauczycielką. (...)

 • 3 Stycznia 2006

  Ile urlopu mi się należy???

  Pracuje po 5 godzin dziennie oprócz niedziel?Ile w końcu przysługuje mi urlopu?Jeśli chodzi o lata pracy to jest 9 lat.Moja mama pracuje w przedszkolu na 1/2 i ma 26 dni.Jak to w końcu jest??Bardzo proszę o odpowiedz. Prawo do 26 dni urlpu przysługuje dopiero po przepracwaniu 10 lat więc (...)

 • 26 Października 2006

  URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  O URLOP WYCHOWAWCZY...TERMIN PORODU DZIECKA MAM WYZNACZONY NA 16 08 2010 r. MAM UMOWE NA CZAS NIEOKREŚLONY MOJ STAZ PRACY TO 10 LAT W JEDNYM ZAKLADZIE PRACY.MAM JUZ JEDNO DZIECKO JESTEM PO ROZWODZIE Z

 • 9 Czerwca 2005

  Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

  czasie zamkneli dzialalnosc i nie moge odzyskac pienieniedzy, w urzedzie pracy zglosilam ze nigdzie nie pracowalam. czy moge odzyskac te pieniadze w jakis sposob? prosze o pomoc. Agnieszka prawo-pracy.net Witam, chciałabym sie dowiedziec, bo tak szef ciagle twierdzi ze mam umowe od 1 marca , a (...)

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.