Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów i jej opodatkowanie VAT-em

towarów. 6.   Nie uznaje się również za WDT przemieszczenia towarów, gdy na towarach tych mają zostać wykonane usługi na terytorium państwa członkowskiego innym niż terytorium kraju, na rzecz tego podatnika, pod warunkiem że towary po wykonaniu tych usług zostaną z powrotem przemieszczone na terytorium kraju. Każde państwo członkowskie określa, w jakim terminie towary powinny powrócić do kraju pierwotnego; naruszenie tego terminu będzie oznaczało konieczność wykazania na terenie tego państwa transakcji nabycia wewnątrzunijnego (a w Polsce dostawy wewnątrzunijnej).   W powyższym

Forum - co mówić na sprawie rozwodowej

 • 30 Października 2002

  ILE TRWA ROZWÓD ???

  wszystkie papiery itp.Nie chciala alimentow niczego tylko rozwodu. Na sprawie zmienila zdanie placi 940 zl alimentow. Mało tego pracuje za granica i musi miesiac byc przez caly rok w Polsce . Ja tez pracuje za granica. Teraz czeka go druga rozprawa ja juz nie wiem co mam robic !!! jestem (...)

 • 8 Stycznia 2002

  Rozwód kościelny

  potwierdzony, małżeństwo jest uznane za nieważne. W drugiej inst. postępowanie jest zazwyczaj krótkie, chyba że są zastrzeżenia co do wyroku I inst. Książkę wydało Wydawnictwo Diecezjalne we Włocławku. Może tam napisać? Ja kupiłem ją w księgarni WAM w Krakowie przy ul. Kopernika 26. (...)

 • 16 Czerwca 2004

  Do Kuratorów zawodowych

  ..? Pozdrawiam anca Witam ponownie i dziękuje za odpowiedz na moje pytanie. Odpowiedz na pytanie 1. Akta spraw z orzeczoną kara pozbawienia wolności w zawieszeniu bez dozoru kuratora, o ile sąd nie nałożył na skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się (...)

 • 10 Listopada 2001

  Wysokość alimentów - a dochody ojca

  dochody były niższe od dochodu ojca dziecka przyznano mi jedynie 300 zł, których i tak nigdy nie otrzymałam. ala hej.dzięki Ala Jest mi przykro z tego powodu. że są na świecie jeszcze tacy menszczyżni co nie chcą ponosić odpowiedzialności za swoje czyny. kusy hej.dzięki (...)

 • 7 Grudnia 2004

  Badania w RODK

  11,10 lat, za 2 m-ce skonczy 12 lAT I NIE CHCE OJCA ZNAC, CZY TO WEZMĄ POD UWAGE? MĄŻ JEST ALKOHOLIKIEM. kinga. kinga Witam! Ja mam pytanie. Jak to jest z RODK? czy to sąd kieruje na badania, czy trzeba złożyć wniosek?? Ja mam córeczkę 1 rok 9 miesięcy mój mąż założył spr o rozwód z mojej (...)

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.