Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Warunki lokalowe aptek

Uwagi ogólneApteka ogólnodostępna może stanowić odrębny budynek lub może być usytuowana w obiekcie o innym przeznaczeniu, pod warunkiem wydzielenia od innych lokali i innej działalności, gwarantując przy tym prawidłowe funkcjonowanie apteki. Apteka ogólnodostępna powinna być co do zasady usytuowana na pierwszej kondygnacji nadziemnej budynku. Izba ekspedycyjna apteki ogólnodostępnej nie może stanowić pomieszczenia przechodniego i zawsze musi być usytuowana na pierwszej kondygnacji nadziemnej budynku, pod warunkiem, że poziom podłogi tego pomieszczenia znajduje się na poziomie lub powyżej poziomu urządzonego terenu budynku. Dopuszczalne jest usytuowanie pozostałych pomieszczeń apteki na innych kondygnacjach, pod warunkiem, że lokal apteki stanowić będzie organizacyjnie i funkcjonalnie wydzieloną całość, tak, aby każde z pomieszczeń (...)

Forum - apteka warunki lokalowe

 • 17 Września 2004

  MEZCZYZNI--WAS PROSZE O RADE--ALIMENTY=KOMORNIK

  Moja sytuacja troszke sie skompilkowała......w obecnej sytuacji jestem na wymówieniu z zakladu pracy bede jeszcze zatudniony 3 miesiace.Nie dałem alimentow, kto mi moze powiedziec jak szybko komornik moze zajac pensje??Mam w swoim dorobku ...telewizor znacznej wartosci,wieze technics , samochod itd.czy komornik (...)

 • 29 Marca 2011

  Likwidacja żłobków???

  Witam! Wszystkie placówki ? publiczne i prywatne, które opiekują się dziećmi do lat trzech ? będą musiały być wpisane do specjalnego gminnego rejestru. Jeżeli tego nie zrobią, nie będą mogły prowadzić działalności. Te, które już funkcjonują, zgodnie z ustawą żłobkową mają trzy lata na (...)

 • 22 Kwietnia 2004

  B.SKOMPLIKOWANA SPRAWA_POMOCY!

  Mój mąż ma nieślubne dziecko. Spółdzielcze mieszkanie lokalowe oddaliśmy tej pani, żeby zapewnić dobre warunki życia dziecku. Niestety, kobieta ta mieszka teraz z 20 letnim chłopakiem, który przebywa tam na dziko. Obawiając się utraty tego mieszkania (ma ono w przyszłości być dla (...)

Czytaj forum prawne »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.